8

Міністр економіки Ігор Петрашко проведе лише співбесіду з кандидатами.

Допоки відновлене Міністерство аграрної політики та продовольства знаходиться ще в процесі організації, більшість практичних функцій, зокрема, щодо вирішення кадрових питань, залишається за Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Прикметно, що навіть назва міністерства не змінена.

Так, стало відомо, що саме Мінекономіки буде заповнювати вакантну посаду голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, яка вільна після 17 грудня 2020 року, коли тодішнього очільника Романа Лещенка було призначено міністром аграрної політики та продовольства.

Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка щодо необхідності призначення на вакантну посаду голови Держгеокадастру шляхом укладення контракту про проходження державної служби, і своїм розпорядженням від 27 січня 2021 року № 63-р визначив міністра уповноваженою особою для проведення співбесіди в установленому порядку.

Кого розглядатимуть на цю посаду – міністерство наразі не повідомляє.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.