Про нас

 

Про сервіс

Наш сервіс з продажу в Інтернеті якісних зразків юридичних документів (зразків договорів, установчих документів, позовних заяв та інших процесуальних документів до суду, посадових інструкцій, положень і інших документів з кадрового діловодства). Також на сайті ви можете знайти інші документи, наприклад примірник тендерної документації, тощо…

Якщо ви придбали документ, але він не зовсім відповідає вашим вимогам, то ви можете звернутися до нашого сервісу, і ми безкоштовно виправимо та доповнимо додатковими умовами придбаний вами  документ. Для цього достатньо написати нам в оналйн чаті, написати на мейл або зателефонувати.

Інтернет магазин юридичних документів   це проект, який безперечно стане в нагоді для кожного, хто з відповідальністю ставиться до складання документів: від студента до власника бізнесу або професійного юриста.

На даному сайті ви знайдете якісні зразки договорів, заяви та клопотання у виконавчому провадженні, статутні та установчі документи, а також процесуальні документи (позовні заяви, скарги, апеляційні та інші документи процесуального характеру).

Деякі зразки позовних заяв (скарг), апеляційних скарг опубліковані на сайті з посиланням на судові рішення за цими процесуальними документами.

При складанні документів використовувався виключно індивідуальний підхід до кожного документу, увага фахівців не оминула жодної деталі у справі, чим і обумовлена ексклюзивність нашого продукту, який ми пропонуємо.

Кожний судовий документ пройшов шлях аналізу правової позиції, наявної судової практики, системного аналізу практики розгляду справ.

Всі зразки договорів відповідають всім вимогам сучасного ринку та чинному законодавству України.

Ми переконані, що скориставшись послугами даного проекту одного разу – ви назавжди станете нашими прихильниками.

Не варто витрачати час на численні юридичні консультації – отримайте готовий алгоритм вирішення свого питанняза допомогою одного кліка!

Сервіс з продажу в онлайн юридичних документів був ствоеновий 27 грудня 2017 р. юристами для юристів для мікро-малого бізнесу та приватних осіб.