Про проект

МОЄ ПРАВО ІНФОРМ – ПОРТАЛ ДЛЯ МАЛОГО СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Всі ми є споживачами, купуємо різні товари та послуги й сподіваємось, що ціна є виправданою, а товар чи послуга якісною.

Щодня багато громадян стикаються з питаннями порушення їх прав як споживачів при купівлі того чи іншого товару і послуг (у тому числі фінансових послуг). Часто у громадян виникає необхідністю придбати товари та послуги, які відповідають певним вимогам і побажанням. Не завжди ці придбання виправдовують запити споживачів і відповідають встановленим нормам та стандартам.

Малий і середній бізнес в Україні забезпечує 61% доданої вартості, 37% податкових надходжень та 73% робочих місць.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко під час форуму “Україна 30. Малий і середній бізнес та держава”.

«Малий і середній бізнес відіграє ключову роль в економіці України. Він забезпечує 61% доданої вартості, 37% податкових надходжень, цей бізнес забезпечує 73% робочих місць в Україні», – сказав Петрашко.

Він додав, що уряд ставить завдання зробити державу комфортною для підприємців, щоб вони хотіли розвивати бізнес в Україні.

Не кожен зі споживачів та представників малого і середнього бізнесу можуть дозволити собі звернутися до послуг адвокатів та юристів для захисту своїх порушених прав, або за іншою правовою допомогою, в зв’язку з високими гонорарами юристів.

Метою нашого порталу є, як можна більше надати якісну інформацію споживачам та малому середньому бізнесу, у тому числі зразки юридичних документів (договорів, документів до суду, статутних та інших документів.

Партнери проекту:

Адвокатське бюро “Довженко та партнери”

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів – онлайн”

Онлайн – сервіс юридичних документів “Моє право”

 

З повагою, 

адміністрація сайту

Товариство з обмеженою відповідальністю “МОЄ ПРАВО ІНФОРМ”