Оплата та гарантія

Оплата за документ здійснюється платіжною карткою Visa або MasterCard. Процедура оплати займає всього хвилину. Безпека транзакції гарантується українським безпечним сервісом платіжної системи WayForPay (https://up.wayforpay.com) з прийому онлайн платежів. Кожен платіж проходить через кілька сотень фільтрів системи захисту від шахрайських операцій.

Як придбати документ?

Порядок придбання документу:

Перейти на сторінку документу, який ви бажаєте купити.

Натиснути кнопку ПРИДБАТИ після чого ви будете переадресовані в інше вікно порталу, в якому вам буде запропоновано оформити замовлення чи продовжити покупки.

Якщо ви не бажаєте продовжити покупки необхідно натиснути кнопку ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

Далі ви будете переадресовані в інше вікно порталу, в якому необхідно заповнити ваші данні і після їх  заповнення натиснути кнопку ПЕРЕЙТИ ДО ОПЛАТИ.

Після чого вас буде автоматично переадресовано на сервіс платіжної системи WayForPay,  де вам необхідно ввести відповідні данні та здійснити платіж.

Після списання коштів з вашої платіжної картки, придбаний вами документ та квитанція про оплату автоматично буде надіслано на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам»

Також документ ви зможете завантажити в КОРЗИНІ.

У випадку, якщо після оплати документу з будь яких причин зразок документу не прийде на електронну пошту та/або не завантажиться, не хвилюйтесь та повідомте про це в технічну підтримку порталу –

 ТЕХПІДПРИМКА

Політика конфіденційності

Публічна оферта

Політика щодо файлів cooki