10

Схвалено Стратегію розвитку професійної (професійно-технічної) освіти до 2023 року.

У 2020 році було спрямовано 100 млн гривень на створення 53 навчально-практичних центрів, затверджено 25 нових освітніх стандартів на компетентнісній основі та схвалено Стратегію розвитку професійної (професійно-технічної) освіти до 2023 року. Також було проведено аудит 1254 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України (МОН).

«Затвердили рішенням колегії Міністерства важливий документ – Стратегію розвитку професійної (професійно-технічної) освіти до 2023 року. Вона визначає основні цілі, завдання та пріоритетні напрями розвитку сфери. Нашою великою перемогою є успішне співробітництво з Програмою ЄС «EU4Skills: кращі навички для сучасної України». За цей час ми змогли не тільки оновити IT-обладнання в деяких пілотних профтехзакладах, але й розпочали модернізацію їхніх сайтів, провели навчання педагогів і працівників навчально-методичних центрів та інше», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що МОН запропонувало Міністерству фінансів преміювати студентів і збільшити коло стипендіатів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.