8

Подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, триватиме до 31 березня.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадало, що із 1 січня 2021 року розпочалася щорічна кампанія декларування, яка триватиме до 31 березня 2021 року. Суб’єкти декларування мають 3 місяці для того, аби подати щорічну декларацію до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстру декларацій).

Перед новим роком відбувся перехід на оновлену версію Реєстру. Серед ключових оновлень:

  • Тепер персональні дані в чернетках документів не зникають. Суб’єкт декларування може заповнювати документи з різних пристроїв та з різними кваліфікованими електронними підписами (КЕП).
  • Декларант може переглянути й завантажити всі подані ним документи з персональними даними у форматі HTML і PDF зі свого кабінету.
  • Зручніша робота з КЕП. У разі використання декларантом декількох КЕП відсутня необхідність проводити процедуру зміни КЕП у Реєстрі декларацій.
  • Відтепер у Реєстрі декларацій можливо подати повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента в електронній формі. Раніше суб’єкти декларування повинні були подавати їх тільки в паперовій формі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.