12

Гетманцев очікує, що державні органи за місяць подолають ринок нелегального спирту.

Голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев під час брифінгу розповів, як він намагається ліквідувати нелегальний ринок спирту.

«Ми в Комітеті розробили заходи по протидії цьому явищу і вимагаємо від Державної фіскальної служби, Міністерства фінансів та Державної податкової служби виконання цього плану до 19 березня цього року», – повідомив Гетманцев.

«Вже на сьогодні протягом січня було конфісковано 165 тонн спирту нелегального та 71 тонна горілчаних виробів, а також припинено 11 нелегальних контрафактних виробництв. Але досі, нажаль, ми можемо з вами замовити контрафактну горілку через інтернет і придбати її без будь-яких обмежень. З цією проблемою Державна фіскальна служба повинна впоратися протягом місяця», – додав він.

Дійсно, раніше Гетманцев звертався до деяких державних органів з листами, в яких вимагав протягом 2 місяців розробити план заходів для повного припинення нелегального виготовлення та реалізації алкогольної продукції та її реалізації через роздрібні торгівельні точки. Крім того, він вимагав до 19 березня 2021 року припинити нелегальну реалізацію алкогольної продукцію.

Приводом для цього стала розсилка споживачам СМС з пропозиціями купити алкоголь за вартістю нібито в 5 разів менше від мінімальної роздрібної ціни.

Раніше законопроект про оподаткування соцмереж включили в порядок денний Ради

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.