ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Трудовий договір з продавцем – касиром з підсумованим обліком робочого часу

300.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Трудовий договір з продавцем – касиром з підсумованим обліком робочого часу

Даний зразок договору регламентує умови праці працівника магазину на посаді продавца-касира, укладенного між громадянином України та роботодавцем фізичною особою-підприємцем.   

Якщо Вам необхідний інший зразок договору, то його можна замовити в адвокатському бюро “Довженко та партнери”, в онлайн-чаті нашого сайту. 

З повагою, адміністрація сайту.

Зразок договору складається з наступниих розділів:

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
  2. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
  3. УМОВИ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКА
  4. РОБОЧИЙ ЧАС ТА ЧАС ВІДПОЧІНКУ
  5. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
  6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРОН
  7. ПРИПИНЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ
  8.  ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ 
  9. АДРЕСИ, РЕКВІЗИТИ ТА ПІДРИСИ СТОРІН

 

Як правильно оплатити надурочну роботу, роботу в нічний час, у святкові дні працівникам, які працюють за підсумованим обліком робочого часу?

Режим підсумованого обліку робочого часу може вводитись на безперервно діючих підприємствах, в установах, організаціях, а також на окремих виробництвах, у цехах, дільницях, відділеннях і на деяких видах робіт, де за умовами виробництва (роботи) не може дотримуватися встановлена для визначеної категорії працівників щоденна або щотижнева тривалість робочого часу (ст. 61 КЗпП України ( 322-08 ).
У разі застосування підсумованого обліку робочого часу тривалість роботи протягом дня може відрізнятись у певних межах від нормальної тривалості робочого дня за умови, що встановлену законом норму робочого часу витримано за певний обліковий період:

місяць, квартал, рік.

При підсумованому обліку робочого часу (місяць, квартал, рік) надурочною вважається робота понад встановлену тривалість робочого часу за обліковий період (місяць, квартал, рік).
Відповідно до ст. 106 КЗпП України ( 322-08 ) робота в надурочний час повинна бути компенсована лише в грошовій формі.

Заміна надурочної роботи відгулом не допускається навіть за погодженням з працівником. Зазначені норми стосуються і випадків, коли застосовується підсумований облік робочого часу. Оплата провадиться в кінці облікового періоду за всі години надурочної роботи.

При погодинній оплаті праці робота в надурочний час оплачується у подвійному розмірі годинної ставки. Якщо на відповідні роботи встановлено денну тарифну ставку чи місячний оклад, розмір погодинної оплати визначається виходячи з норми робочого часу за день чи місяць.
Для працівників, які працюють за підсумованим обліком робочого часу, робота у святкові та неробочі дні включається до місячної норми робочого часу. Отже, оплата праці провадиться відповідно до норм ст. 107 КЗпП України ( 322-08 ), проте вона не може бути замінена іншим днем відпочинку, оскільки у такому

випадку працівником не буде повністю відпрацьовано встановлену йому норму робочого часу.

У разі коли на підприємстві запроваджено обліковий період тривалістю в місяць, у кінці кожного місяця провадиться нарахування працівникам належної їм заробітної плати згідно з діючими умовами оплати праці: нарахування основної заробітної плати, доплат і надбавок, у тому числі за роботу в нічний час, у святкові й неробочі дні тощо, за наявності надурочних годин провадиться оплата надурочної роботи.
Отже, для визначення погодинної ставки для оплати надурочних годин, нічного часу, фактично відпрацьованих годин у святкові дні необхідно місячний оклад працівника розділити на місячну норму тривалості робочого часу на відповідний місяць, затверджену Державним департаментом нагляду за додержанням законодавства про працю України.