Опис
Заява про затвердження мирової угоди із розстроченням заборгованості – ст.192 ГПК
Заява про затвердження мирової угоди в порядку ст. ст. 46, 192 Господарського процесуального кодексу України
Відповідно до ч. 7 статті 46 ГПК України сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.
Згідно ч.ч. 1, 2 ст. 192 ГПК України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов’язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, якщо мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу.
Слід пам’ятати:
Суд може відмовити в затвердженні мирової угоди, якщо умови мирової угоди суперечать закону або порушують права чи охоронювані законом інтереси інших осіб, є невиконуваними; або одну із сторін мирової угоди представляє її законний представник, дії якого суперечать інтересам особи, яку він представляє.
Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України “Про виконавче провадження”.
У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.
Заява про затвердження мирової угоди має відповідати вимогам ст. 169 ГПК України.
Затвердження мирової угоди є підставою для закриття судового провадження у справі.
Також на нашому веб сайті Ви маєете можливість придбати зразки позовних заяв та інших процесуальних документів