Опис
Договір про встановлення суперфіцію
За цим договором власник надає в користування землекористувачу, а землекористувач приймає в користування від власника земельну для будівництва житлового будинку, з метою будівництва житлового будинку та господарських споруд.
Короткий (частковий) зміст договору
ДОГОВІР
ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ
ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ ДЛЯ ЗАБУДОВИ
(СУПЕРФІЦІЮ)
м. «___»_________________20__р.
Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «_________», в особі Голови правління ________________, який діє на підставі Статуту, надалі у тексті іменується «Власник», з однієї сторони та Громадянин України ____________, який діє відповідно до законодавства України та діє особисто від свого імені, як фізична особа, надалі у тексті іменується «Землекористувач», з іншої сторони, які разом іменуються «Сторони», а окремо один від одного «Сторона», уклали цей договір, надалі «Договір/договір», про наступне:
- Предмет та умови договору
Власник надає в користування Землекористувачу, а Землекористувач приймає в користування від Власника земельну ділянку площею __ (_________) га, розташовану за адресою: __________________________, кадастровий номер ____________, цільове призначення: для будівництва житлового будинку, з метою будівництва житлового будинку та господарських споруд.
- Земельна ділянка належить Власнику на підставі державного акта на право власності на земельну ділянку _____________, виданого _______________________________ __.__.____ року на підставі розпорядження _____________________________ __.__.____ року, відмітка ______________________________ __.__.____ року, акт зареєстровано в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № ___________.
- Власник заявляє, що на земельній ділянці не розміщено житлових будинків, будь-яких інших будівель та/або споруд, земельна ділянка є придатною для використання за призначенням.
- Цей договір укладається Сторонами строком на __ (__________) років.
- Право користування земельною ділянкою, наданою для забудови, може відчужуватися, здаватися в субаренду або передаватися Землекористувачем у порядку спадкування.
- За користування земельною ділянкою Землекористувач щомісяця сплачує Власнику плату в розмірі ______ (_________) гривень __ копійок, що повинно сплачуватися не пізніше __ (_________) числа кожного місяця за наступний місяць.
- Перехід права власності на земельну ділянку до іншої особи не впливає на обсяг права власника будівлі (споруди) щодо користування земельною ділянкою.
- Землекористувач зобов’язується здійснювати будівництво житлового будинку та господарських споруд на земельній ділянці після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.