ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про прискорення розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження та отримання процесуальних документів в електронному вигляді

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Заява про прискорення розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження та отримання процесуальних документів в електронному вигляді

Враховуючи те, що суди затягують строки розгляду цивільних справ та незавжди відпровляють учасникам справи процесуальні документи Укрпоштою, ми пропонуємо зразок заяви до суду про прискорення розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження та отримання процесуальних документів в електронному вигляді.

В Україні близько 355 судів, що становить 47% від їх загальної кількості, перестали відправляти повідомлення поштою через брак грошей на кореспонденцію.  Канцелярія деяків судів користується   на електронним форматом відправлення документів.

Статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожній фізичній або юридичній особі гарантується право на розгляд судом упродовж розумного строку цивільної, кримінальної, адміністративної або господарської справи, а також справи про адміністративне правопорушення, в якій вона є стороною.

Що таке розумний строк та яку тривалість він повинен становити – сказати важко. На рівні процесуального законодавства України розумним прийнято вважати строк, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню цивільного судочинства.

Для встановлення розумності строку розгляду конкретної справи у судах окремих держав ЄСПЛ виробив у своїй практиці кілька критеріїв, а саме:

– складність справи;

– поведінка заявника (тобто особи, яка звернулася до Європейського Суду із скаргою, пов’язаною із затягуванням строків розгляду справи);

– поведінка судових та інших державних органів;

– важливість предмету розгляду для заявника.

Таким чином, будь-яка справа повинна “пропускатись” через призму зазначених критеріїв на предмет можливості її розгляду протягом більш або менш тривалого строку. Звідси, навіть довга тривалість розгляду справи може бути визнана розумною, якщо сама справа є складною як з фактичної, так і з юридичної сторони.