Зразки позовних заяв в адмінстративному судочинстві

Зразки позовних заяв розміщенні на порталі нашого партнера Інтернет магазину “СВІТ ДОКУМЕНТІВ – ОНЛАЙН”.

Зразки позовних заяв про захист права власності та зняття арешту з майна

Позовна заява про визнання бездіяльності вдділу державної виконавчої служби протиправною та зобов’язання звільнити успадкованого майна з під арешту (з посиланням на постанову суду)

Позовна заява про визнання бездіяльності протиправною, застосування наслідків завершення виконавчого провадження та скасування арешту з майна (з посиланням на постанову суду)

Позовна заява про визнання рішення про відмову в скасуванні арешту противоправним та зобов’язання скасувати арешт на майно (з посиланням на рішення суду)

Позовна заява про зняття арешту з квартири

Позовна заява про зобов’язання вчинити певні дії, закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду)

Обставини справи:

Під час підготовки документів в органах нотаріату для укладання договору дарування квартири, яка належить на праві приватної спільної власності позивачу та його подружжя, власники квартири дізналися, що на квартиру був накладений арешт.

Згідно відомостей інформаційної довідки з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру  Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна, арешт на квартиру був накладений за постановою ВДВС  у Ленінградському районі м. Києва (правонаступником якого є є Святошинський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві).

Позивач та його подружжя, є власниками квартири, стосовно них відсутні виконавчі провадження де вони мають статус боржників та які виконувалися державними виконавцями відділу Державної виконавчої служби у Ленінградському районі м. Києва.

Предмет позову: 

Визнати протиправну діяльність та бездіяльність посадових осіб ВДВС та зняти арешт з частини квартири позивача.

Зобов’язати ВДВС зняти арешт з частини квартири.

Позовна заява про зобов’язання вчинити певні дії, закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду)

Обставини справи:

Постановою державного виконавця ВДВС відкрито виконавче провадження на підставі виконавчого листа, виданого судом про стягнення з позивача заборгованість за договором.
Постановою державного виконавця ВДВС накладено арешт на майно боржника та оголошення заборони на його відчуження.
Постановою державного виконавця ВДВС був повернутий виконавчий документ стягувачеві на підставі п.2 ч.1 ст.47 Закону України “Про виконавче провадження”.
Згодом постановою державного виконавця ВДВС було відкрито повторно виконавче провадження за цим же виконавчим документом.
Постановою державного виконавця ВДВС накладено арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження.
Постановою державного виконавця ВДВС був повторно повернутий виконавчий документ стягувачеві на підставі п.2 ч.1 ст.47 Закону України “Про виконавче провадження”.
Арешти, які були накладені постановами державних виконавців не були зняті, однак, борг за виконавчим документом був сплачений в повному обсязі.

Предмет позову:

Зобов’язати Відділ державної виконавчої служби закінчити виконавчі провадження шляхом винесення постанов про закінчення виконавчих проваджень.
Зобов’язати Відділ державної виконавчої служби зняти арешти з майна, що накладені постановами, шляхом винесення постанов про звільнення всього майна, що належить позивачу з-під арешту.

Зразки позовних заяв про зняття арешту з майна в цивільному судочинстві

Author: moepravoinform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.