Зразки документів для участі в тендері

Зразки документів для участі в тендері від нашого партнеру Світ документів-онлайн

Приклад (зразок) тендерної документації з додатками для процедури закупівлі – відкриті торги (з урахуванням нової редакції Закону від 19.04.2020) – 80 грн.
Приклад (зразок) тендерної документації з додатками для процедури закупівлі – відкриті торги сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (з урахуванням нової редакції Закону від 19.04.2020) – 80 грн.
Протокол засідання тендерного комітету про застосування переговорної процедури з додатками та запрошення до участі – 80 грн.

ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ: ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬ У ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Одна з проблем, з якими стикаються Замовники під час підготовки тендеру – формування тендерної документації та складання кваліфікаційних та інших вимог до учасників торгів. Найпростіше буде кожному Замовнику скласти свій універсальний список документів, добре та зручно його оформити. А потім вже перед кожним тендером додавати якісь специфічні вимоги, при закупівлі складних чи специфічних предметів закупівлі. Або ж залишати універсальний перелік документів при простих закупівлях.
Ми спробували Вам допомогти, подивились тендерні документації різних Замовників та склали свій універсальний перелік документів. Він не є остаточним, і Ви можете використовувати його повністю та додавати якісь документи, враховуючи специфіку тендеру, чи брати якісь певні пункти.

Також ми радимо перелік документів, які Ви вимагаєте у Постачальників, оформлювати єдиним списком та надавати, наприклад, в додатку до тендерної документації. Так у Постачальників буде можливість якісніше підготуватись до тендеру, а у Вас буде менше відхилень.

Парнер порталу – Адвокатське бюро “Довженко та партнери”