Юридичні онлайн-сервіси в Україні для юристів та підприємців

В Україні розвиваються мережеві сервіси, що дозволяють перенести вирішення багатьох юридичних проблем у віртуальний простір. Пропонуємо розглянути найзручніші з них.

Правовий портал Інтернет магазин юридичних документів «Світ документів – онлайн» помічник для юристів, що працюють в самих різних галузях права та професійних сферах.

«Світ документів – онлайн» (SvitDoc) створений юристами для юристів. Тому матеріали на порталі подаються в професійному форматі: зразки процесуальних документів (позовні заяви, відзиви на позови, апеляційний скарги, заяви про перегляд заочних рішень, установчі документи, зразки договорів, документів в сфері трудових відносин, виконавчого провадження та інші). Деякі зразки позовних заяв (скарг), апеляційних скарг опубліковані на порталі з посиланням на судові рішення за цими процесуальними документами.

Також даним порталом можуть користуватися суб’єкти малого бізнесу, їх власники і звичайні громадяни.

На порталі розміщуються статті практичної спрямованості, покрокові інструкції для вирішення юридичних завдань. Одна з переваг порталу – його інтерактивність: тут можна залишати коментарі, в онлайн-чаті ставити тематичні питання і отримувати компетентні відповіді юридичних експертів і навіть пропонувати теми для нових статей. Ресурс повністю відкритий але платний. Однак вартість зразків документів, що продаються на порталі не висока і якісні та відповідають чинному законодавству України та сучасному ринку. Після оплати в онлайні документу, документ можна скачати в особистому кабінеті (мій аккаунт).

Юридичний портал «МОЄ ПРАВО», який створено  з метою полегшити доступ до якісних і актуальних юридичних документів всім, кому це може бути необхідно: юристам професіоналам,  представникам малого та середнього бізнесу, звичайним громадянам. У базі порталу є як платні, так і безплатні документи.

На цьому порталі ви знайдете різні зразки договорів, позовних заяв практично для будь-якої ситуації та інших документів, які так часто бувають терміново необхідні та які, як правило, немає часу складати самостійно.

Онлайн-сервіс SmartDoc, створений для формування договорів будь-якого рівня складності. Можна завантажити готовий шаблон або створити документ під свої вимоги в онлайн-конструкторі. У базі є як безкоштовні, так і платні договору. Готовий документ в обраному форматі приходить на електронну пошту.

Дом юриста – одна з перших компаній в Україні, яка зайнялася розробкою автоматизованих юридичних сервісів для підприємців, юристів і звичайних людей. Дом юриста пропонує юридичні документи, які можна скласти під себе за кілька хвилин. Також – набір онлайн-сервісів, таких як реєстрація ТОВ, реєстрація підприємця і навіть автоматична перевірка договорів на наявність ризиків.

 

МОЄ ПРАВО ІНФОРМ

 

Правовой портал Интеренет магазин юридических документов «Світ документів – онлайн» – онлайн-помощник для юристов, работающих в самых разных отраслях права и профессиональных сферах.

«Світ документів – онлайн» создан юристами для юристов. Поэтому материалы на портале подаются в профессиональном формате: образцы процесуальных документов (исковые заявления, отзывы на иски, апеляционный жалобы, заявления о пересмотре заочных решений, учредительные документы, образцы договоров, документов в сфере трудовых отношений, исполнительного производства и другие).

Также данным порталом могут пользоваться субъекты малого бизнеса, их собственники и обычные граждане.

На портале размещаются статьи практической направленности, пошаговые инструкции по решению юридических задач. Одно из преимуществ портала – его интерактивность: здесь можно оставлять комментарии, задавать тематические вопросы и получать компетентные ответы юридических экспертов и даже предлагать темы для новых статей. ресурс полностью открытый но платный. Однако стоимость продаваемых документов не высока и с хорошим качеством.

 

Author: moepravoinform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *