Створення сайтів на WordPress

Створення сайту на cms WordPress

У WordPress підтримуються технології RSS, Ping, Trackback, ATOM і ЧПУ. Розширюючи за допомогою плагінів і віджетів, а так само використовуючи зручну архітектуру CMS можна створювати візитки, блоги, магазини, галереї, соціальні мережі, портфоліо, Лендінги і інші проекти.

CMS WordPress це сучасна і популярна система керування сайтом. Вона ідеально підходить для розробки сайту-візитки, landing page, промо-сайтів блогів, невеликих корпоративних сайтів.

Дана система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, за рахунок чого її так часто вибирають розробники і власники сайтів.

Замовити сайт на WordPress можна зателефонувавши номер тел .: +38 068 489-96-46 або написати запит на наш емейл info.moe.pravo@gmail.com.

Як зробити сайт на WordPress: максимально проста і коротка інструкція

  • Спочатку треба додати новий сайт на хостинг, який ви вибрали. Перед цим необхідно зареєструвати домен для нового сайту.
  • Якщо хостинг дозволяє (а 90% сучасних хостингів дозволяють), можна і потрібно підключити до домену безкоштовний протокол HTTPS Let’s Encrypt. Зазвичай для цього достатньо натиснути одну кнопку або відзначити одну галочку. Зараз ми не згадуємо платні протоколи HTTPS, тому що стаття, як вже було сказано, для новачків, яким потрібен простий сайт без зайвого функціоналу. Для таких сайтів досить безкоштовного Let’s Encrypt.
  • Потім потрібно створити базу даних. Необхідно вибрати пункт «Бази даних», а потім натиснути на кнопку «Створити базу даних». Важливо! Назва бази даних, ім’я користувача і пароль потрібно скопіювати в окремий файл і зберегти в надійному місці. Ця інформація дуже скоро вам знадобиться!
  • Тепер треба завантажити свіжу версію WordPress. Ви завжди можете її знайти за посиланням: https://wordpress.org/download/.
  • Після цього треба завантажити файли з архіву на хостинг. Краще це зробити за допомогою FTP (на хостингу повинна бути детальна інструкція), але можна і за допомогою можливостей адмінпанелі хостингу. Важливо! Завантажувати треба тільки файли CMS. З офіційного сайту WordPress ви скачаєте архів. Його потрібно розпакувати в папку. Не варто переміщати на хостинг всю папку. Тільки її вміст: папка з назвою wp-admin, папка з назвою wp-content, папка з назвою wp-includes і файли з розширенням .php, .txt і .html. Розібратися з FTP, завантаженням файлів на хостинг і практичними будь-якими іншими завданнями, про які ми вже сказали і ще будемо говорити в статті, допоможе техпідтримка хостингу. Задавайте питання в чаті або пишіть на email. Не бійтеся. Там звикли детально відповідати на найелементарніші питання. Якщо відповідей немає, ще раз подумайте, чи правильно ви вибрали хостинг.
  • На цьому етапі вам треба в рядку браузера набрати посилання виду https://site.com, де site.com – адреса вашого сайту. Вибрати мову сайту, в наступному вікні ввести назву бази даних, ім’я користувача і пароль. Зверніть увагу на пункт «Префікс таблиць». Бажано вказати унікальний префікс. Така нехитра процедура повинна збільшити безпеку вашого ресурсу (вберегти від так званих SQL-ін’єкцій). Також хочемо сказати про пункт «Сервер бази даних». У 99% випадків там нічого не треба міняти. Залишайте напис localhost і натискайте кнопку «Відправити».
  • На даному етапі потрібно вписати назву сайту, ім’я користувача, пароль і робочий Email. Тут написано, що можна не переживати, адже всі налаштування можна змінити. Проте, якщо ви створюєте сайт на Вордпресі перший раз, ми настійно рекомендуємо поставитися дуже акуратно до заповнення всіх полів. Особливо важливо використовувати надійний діючий Email і зберегти в безпечному місці пароль. Краще відразу придумати свій пароль. Якщо залишити той, що згенерував WP, доведеться його завжди копіювати з текстового документа. Запам’ятати комбінацію цифр і символів, які пропонує Водпресс, нереально. Бажано також підібрати унікальне ім’я користувача. Це теж відіграє невелику роль в підвищенні безпеки сайту. Чим банальніше ім’я (на кшталт Admin), тим простіше отримати доступ до адмін-панелі зловмисникам.