Розмір реєстраційного збору

Після відправки документа в обробку державна реєстрація суб’єкта підприємницької діяльності ТОВ повинна бути проведена протягом 24 годин, за умови, звичайно, правильного заповнення даних і оформлення відсканованих документів. Всі стадії проходження Вашої заяви Ви можете відстежувати в своєму особистому кабінеті.
Коли процедура державної реєстрації буде завершена, до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців буде внесена інформація про Ваше ТОВ, включаючи дані про постановку на облік в ДФС, Ви зможете через онлайн сервіси Міністерства юстиції України замовити виписку і витяг з ЄДР.
Розмір реєстраційного збору у 2020 році
У 2020 році розмір адміністративного збору за здійснення державної реєстрації змін інформації щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в ЄДР розраховується від розміру прожиткового мінімуму на працездатну особу станом на 01 січня 2020 року. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» це — 2102 гривні.
Отже, розмір адміністративного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі (зміни до статуту, зміна керівника, КВЕД, розмір статутного капіталу, зміна місцезнаходження тощо), крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою, — становить 630 гривень. Якщо відповідно до частини четвертої статті 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» певним особам має надсилатися виписка з Єдиного державного реєстру, розмір адміністративного збору збільшується на добуток 0,01 прожиткового мінімуму для працездатних осіб та кількості таких осіб, тобто на 21 гривню за одну виписку.
Фізичні особи-підприємці за державну реєстрацію зміни місцезнаходження, прізвища та/або імені, а також громадські об’єднання та благодійні організації за державну реєстрацію змін до відомостей про них заплатять 210 гривень.
Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію юридичної особи, фізичної особи — підприємця, змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами.