Юридичні ресурси

Світ документів-онлайн (SvitDoc) це сервіс з продажу в Інтернеті якісних зразків юридичних документів (зразків договорів, установчих документів, позовних заяв та інших процесуальних документів до суду, посадових інструкцій, положень і інших документів з кадрового діловодства). Також на сайті ви можете знайти інші документи, наприклад примірник тендерної документації, тощо…

Інтернет-ресурс юридична бібліотека-онлайн «Українські документи – UkrDOC» містить базу актуальних юридичних документів (договори, угоди, установчі та статутні документи, позовні заяви та інші процесуальні документи до суду, документи з виконавчого провадження, посадові інструкції, положення, документи з кадрового діловодства – інструкції, положення, документи для участі у тендері, претензії, акти та інші документи), які покликані допомогти, як малому бізнесу, так і простому обивателю, як і починаючому юристу, так і юристу (адвокату) з досвідом роботи. Документи доступні для скачування у форматах документ Word (doc), архів (zip).

Інтернет магазин юридичних документів МОЄ ПРАВО це севіс, який спільно з Інтернет-ресурсом “Світ документів-онлайн”  пропонує  якісні зразки юридичних документів (зразки договорів, установчі документи, позовні заяви та інші процесуальні документи до суду, документи з виконавчого провадження, посадові інструкції, положення, документи з кадрового діловодства та інші документи).

 

Інтернет-ресурс “Світ документів-онлайн” це сервіс який працює за франшизою та містить базу актуальних юридичних документів (договори, угоди, установчі та статутні документи, позовні заяви та інші процесуальні документи до суду, документи з виконавчого провадження, посадові інструкції, положення, документи з кадрового діловодства – інструкції, положення, документи для участі у тендері, претензії, акти та інші документи), які покликані допомогти, як малому бізнесу, так і простому обивателю, як і починаючому юристу, так і юристу (адвокату) з досвідом роботи. Документи доступні для скачування у форматах документ Word (doc), архів (zip).

СontractDoc-online це сервіс з продажу зразків договорів та інших ділових документів створено на підставі договору комерційної концесії (франчайзингу), укладеного  власником порталу інтернет магазину юридичних документів «Світ документів  онлайн» (франчайзер).