Посла Росії у Варшаві, підчас покладання квітів, облили червоною фарбою і закидали трусами

Українська журналістка Ірина Земляна розповіла про те, як вона з колегами облила штучною кров’ю посла росії у Варшаві:

“Ми підійшли до посла впритул, розірвали на себе пакети зі штучною кров’ю, ця кров потрапила на посла і його посіпаку. Вони з ганьбою і під крики “фашисти” просто поїхали. Ми не дали їм покласти квіти”

https://t.me/c/1656465762/4548

 

Інтернет-ресурс “Світ документів-онлайн” містить базу актуальних юридичних документів (договори, угоди, установчі та статутні документи, позовні заяви та інші процесуальні документи до суду, документи з виконавчого провадження, посадові інструкції, положення, документи з кадрового діловодства – інструкції, положення, документи для участі у тендері, претензії, акти та інші документи), які покликані допомогти, як малому бізнесу, так і простому обивателю, як і починаючому юристу, так і юристу (адвокату) з досвідом роботи. Документи доступні для скачування у форматах документ Word (doc), архів (zip).

Всі зразки документів відповідають всім вимогам сучасного ринку та чинному законодавству України та підготовленні практикуючими фахівцями в галузі права та експертами.

Каталог документів: 

Як придбати документ? 

Технічна підтримка

Окреме замовлення зі створення документу

Контакти

Світ документів-онлайн (SviDoc) це сервіс з продажу в Інтернеті якісних зразків юридичних документів (зразків договорівустановчих документівпозовних заяв та інших процесуальних документів до судупосадових інструкцій, положень і інших документів з кадрового діловодства. Також на сайті ви можете знайти інші документи, наприклад примірник тендерної документації, тощо.

Author: moepravoinform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.