ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір постачання для тендеру ProZorro

300.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 8
Кількість файлів:1
Перелік документів:2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір постачання для тендеру ProZorro

Під час проведення процедури закупівлі в Прозорро договір має бути вже на етапі формування тендерної документації. Згідно з ст. 22 Закону тендерна документація має містити проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов. Таким чином, що всі умови договору мають бути сформовані на етапі підготовки до тендеру.

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) договір про закупівлю –  господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару.

Згідно з ч. 1 ст. 41 Закону: договір про закупівлю укладається відповідно до  норм  Цивільного кодексу України та  Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Отже після проведення відповідної процедури закупівлі в Прозорро для замовників важливо, щоб договори, які вони укладають за виконавцями  виконувалися належним чином та своєчасно. Тому слід застосовувати  якісний договір поставки, який максимально буде захищати права замовників.

З цього приводу пропонуємо зразок договору поставки для Prozorro, який складено з дотриманням принципу рівності сторін договору, тож замовники та постачальники можуть використовувати даний приклад, як універсальний для закупівель більшості простих товарів.

Даний зразок договору складається з наступних розділів:

  1. Предмет Договору
  2. Якість Продукції
  3. Ціна Договору
  4. Порядок здійснення оплати
  5. Поставка Продукції
  6. Права та обов’язки Сторін
  7. Відповідальність Сторін
  8. Обставини непереборної сили
  9. Вирішення спорів 
  10. Строк дії Договору
  11. Заключні умови
  12. Антикорупційні застереження
  13. Додатки
  14. Місцезнаходження та банківські реквізити Сторін

Додатки:

Технічна специфікація

 

Коментар:

УМОВИ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ, СТРОКИ УКЛАДЕННЯ ТА ОПРИЛЮДНЕННЯ ДОГОВОРУ

Умови договору про закупівлю

Згідно з ч. 1 ст. 41 Закону: договір про закупівлю укладається відповідно до  норм  Цивільного кодексу України та  Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Тож давайте поглянемо, що про умови договору написано в обох Кодексах.

Згідно статті 638 Цивільного Кодексу України договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.

Істотними умовами договору згідно ГКУ та ЦКУ є:

  • умови про предмет договору (ч. 1 ст. 638 ЦКУ).

    Умови про предмет у господарському договорі повинні визначати найменування (номенклатуру, асортимент) та кількість продукції (робіт, послуг), а також вимоги до їх якості (ч. 3 статті 180 ГКУ)

  • ціна договору (згідно з ч. 3 статті 180 ГКУ);

  • строк дії договору (згідно з ч. 3 статті 180 ГКУ). Строком дії господарського договору є час, впродовж якого існують господарські зобов’язання сторін, що виникли на основі цього договору. Закінчення строку дії господарського договору не звільняє сторони від відповідальності за його порушення, що мало місце під час дії договору;

  • умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди (ст. 638 ЦКУ).

Замовнику завжди варто пам’ятати про вимоги ч. 4 ст. 41 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме: в укладеному договорі про закупівлю умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі.

Строки укладання та оприлюднення договору

Процедура закупівлі переходить в статус “Завершена” після публікації укладеного договору. Статус процедури закупівлі Ви можете побачити на картці тендеру, як це показано на малюнку нижче.

Статус процедури закупівлі

Строки укладання договору в різних типах закупівлі різні, тож давайте розглянемо ці строки для кожного типу процедури окремо.

Спрощені закупівлі

У новій редакції Закону України “Про публічні закупівлі”, яка вступила в дію 19 квітня 2020 року з’явилось поняття спрощених закупівель. Відповідно до статті 1 нової редакції Закону:

Спрощена закупівля – придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 і 2 частини першої статті 3 цього Закону (п. 28 ч. 1 ст. 1 Закону).

Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. У Законі також немає обмеження стосовно строку раніше за який не можна укласти договір. Тож Замовник може укласти договір, наприклад і на 3 день після повідомлення про намір укласти договір.

Головне не забути опублікувати договір про закупівлю та всі додатки до нього – протягом трьох робочих днів з дня його укладення.

Договір про закупівлю укладається згідно з вимогами статті 41 Закону.

Відкриті торги/відкриті торги з публікацією англійською мовою/ конкурентний діалог

 

При проведенні відкритих торгів Замовник укладає договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладання договору може бути продовжений до 60 днів.

У разі порушення строків укладення договору, тобто, укладення договору раніше чи пізніше визначених в Законі строків – договір є недійсним (ст. 43 Закону).

Згідно з ст. 10 Замовник має опублікувати договір про закупівлю та всі додатки до нього – протягом трьох робочих днів з дня його укладення.

Візуально строки укладення та оприлюднення договору про закупівлю за результатами відкритих торгів та конкурентного діалогу можна зобразити так, як на малюнку нижче

Переговорна процедура закупівлі

Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (5 днів*) з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, але не пізніше, ніж через 35 днів (20 днів*) з дня дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір.

Згідно з ст. 10 Замовник має опублікувати договір про закупівлю та всі додатки до нього – протягом трьох робочих днів з дня його укладення.

*у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених  пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Візуально строки укладення та оприлюднення договору про закупівлю за результатами проведення переговорної процедури закупівлі можна зобразити так, як на малюнку нижче.